Rada Programowa

Anna Chromik

– badaczka kultury współczesnej, kieruje działaniami Centrum Gender Studies na Uniwersytecie Śląskim; współzałożycielka TEJ Fundacji.

Iwona Demko

– artystka waginistka, rzeźbiarka, feministka, misjonarka artystyczna, aktywistka; wykładowczyni na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Agnieszka Olszewska

– kuratorka i producentka wystaw; Prezeska Zarządu Fundacji Sztuk Wizualnych oraz Dyrektorka Festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie.

Renata Kopyto

– kuratorka i organizatorka międzynarodowych projektów kulturalnych z dziedziny filmu, teatru, literatury i sztuk wizualnych; od 2000 roku kieruje Domem Norymberskim; pełni funkcję wiceprezesa w Towarzystwie Polsko-Niemieckim.

Beata Kowalska

– profesora w Instytucie Socjologii UJ; łączy fascynacje naukowe – socjologię feministyczną, development studies i studia postkolonialne – z doświadczeniem w pracy w programach na rzecz równości płci w kraju i za granicą.

Magdalena Kownacka

– historyczka sztuki, kuratorka i autorka tekstów o sztuce; prowadzi Fundację i Galerię F.A.I.T.